Новини

Головна » Статті » Події

Я КАМІНЬ З БОЖОЇ ПРАЩІ

О, очі мої гарячі,

Уста мої сірі, спраглі,

Що бачите тільки сонце,

Щоб тільки кричати Правду!

   Олег Ольжич написав ці рядки наприкінці 30-х років, коли мету життя було визначено, а дорогу обрано безповоротно. Якби не такі трагічні повороти української історії, то доля Олега Ольжича могла б скластися зовсім інакше. Вже знаним поетом він вступив до Організації Українських Націоналістів, де його було призначено керівником культурного сектору. Ольжич цілковито знехтував науковою та літературною кар’єрою в ім’я боротьби за незалежність і загинув як герой.

   Збірка поетичних і прозових творів, публіцистика, політичні статті, листи,спогади та дослідження, все це зібрано на виставці «Я камінь з Божої пращі, організованій на дорослому абонементі Снятинської ЦРБ, що присвячена 110-ій річниці від дня народження Олега Ольжича».

  Поет, політичний діяч, публіцист,археолог. Творча спадщина Олега Ольжича кількісно невелика, але значима своїм духовним зарядом, вона характеризується великим діапазоном тем і сюжетів, починаючи від доісторичних часів і закінчуючи сучасністю. У житті його вела безстрашність думки витязя-мислителя.

   Запрошуємо Вас до перегляду виставки!

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (21.07.2017)
Переглядів: 108 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість