Новини

Головна » Статті » Події

ВОВЧКІВЦІ – ЧАРІВНИЙ КУТОЧОК ПОКУТТЯ

Де Прутом омиті поля,

Окраса покутських ланів,

Там Вовчківці, рідна земля,

Житло волелюбних синів.

Тут перший світанок стрічаєм

І звідси рушаємо в путь,

І серця частинку лишаєм,

Черпаємо силу й могуть.

    Такими словами пісні розпочався День ради у Вовчківцях. Робочу делегацію зі Снятина зустріли хлібом і сіллю, піснею та щирими привітаннями голова сільської ради Іван Рурик, настоятель УПЦ отець Іван Коржинський та працівники бібліотеки-філії Надія Любін та Оксана Библюк.

  Отець Іван провів молебень та благословив всіх шанованих гостей. Бібліотекарі провели для гостей краєзнавчо-історичний екскурс про село Вовчківці та презентували книгу Петра Сіреджука «Вовчківці: віхи історій». Село Вовчкіці має цікаве історичне минуле. В даній книжці можна знайти найцікавіші історичні дані про становлення та розвиток села на Покутті. Складена хроніка с. Вовчківці є лише підґрунтям для нових краєзнавчих досліджень. Всіх присутніх причаровувала книжково-ілюстративна виставка «Літературний розмай Покутського краю».

  У рамках Дня ради з привітанням виступили голова районної ради Іван Угрин; голова РДА Богдан Свіщовський. Сільський голова Іван Рурик прозвітував про роботу сільської ради, успіхи у наведенні в селі благоустрою, будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям, перекриття та ремонт Будинку культури та спортзалу, а також, найближчим часом, відкриття дитячого садочка.

  На завершення Дня ради в актовому залі відбувся урочистий концерт за участю жіночого ансамблю «Надія» під керівництвом Галини Библюк.

   

     

   

   

   

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (25.07.2017)
Переглядів: 128 | Рейтинг: 4.0/3
Вітаю Вас Гість