Новини

Головна » Статті » Події

ПОЛІКУЄ КНИГИ УМИТЬ ДОБРИЙ ЛІКАР АЙБОЛИТЬ!

Для книг, яким потрібні ліки гарні,
Відкрилась книжчина лікарня.
Лікарем стане кожен із вас
У вільний день, у вільний час!

   Книги – наші помічники у праці і навчанні. З книг ми дізнаємось про нашу прекрасну Україну, про польоти в космос, про навколишнє оточення і багато, багато корисного і цікавого.

  Нещодавно в бібліотеці-філії с. Орелець було проведено бібліотечний урок «ПОЛІКУЄ КНИГИ УМИТЬ ДОБРИЙ ЛІКАР АЙБОЛИТЬ!». Зокрема, користувачі 5-6 класів взяли участь у «лікарні для книг». Це незвичайна лікарня - тут лікують книги. Головним лікарем став доктор Айболить, якого читачі по жеребкуванню вибрали між собою - Драганюк Іванну та вірних помічників: Кархута Володимира та Пашковську Надію.

   Книги, вони не чхають і не кашляють, але помітно блідніють, жовтіють, сохнуть, розсипаються на окремі аркуші. Ці «терплячі пацієнти» не плачуть, не жаліються, але вони страждають. І тут їм на допомогу приходять вдячні користувачі. Кожен учасник поклеїв по декілька книг, а поки юні користувачі «лікували» книги, бібліотекар провела з ними цікаві вікторини: «Народна мудрість про книгу», «Мої улюблені письменники», «Мої улюблені казки».

  «Прислухайтесь до наших порад – і Ваші книжки завжди будуть охайними і красивими. З деяких книжок достатньо просто витерти пил, а потім знову поставити на полицю – вони здорові», - на завершення промовила завідуюча книгозбірнею.

   

   

 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (27.07.2017)
Переглядів: 88 | Рейтинг: 5.0/3
Вітаю Вас Гість