Новини

Головна » Статті » Події

ДРУЖБА ЄДНАЄ ВСІХ

В бібліотеці-філії села Вовчківці святкували Міжнародний День дружби. До книгозбірні завітали читачі, які дружать з книгою. Здавна дружба вважається високою людською цінністю. Багато мислителів говорили, що у двох друзів одна душа на двох. Дружба – це взаєморозуміння і безкорисливість, щирість і довіра, спільні інтереси і точки дотику. Друзі ніколи не залишать в біді і завжди прийдуть на допомогу.

Працівники бібліотеки-філії Надія Любін та Оксана Библюк обговорювали з дітьми значення дружби: яким повинен бути справжній друг. Усі гуртом згадували прислів’я, приказки, вірші та оповідання, де йдеться про дружбу.

Сильна дружба згуртовує людей, народи, культуру, віру в прекрасне майбутнє. Скільки добрих і прекрасних слів можна сказати про тих людей, які читають і дружать з книгою. Завжди у них добра посмішка і творче мислення про навколишній світ.

Герої наших улюблених книжок поруч з нами. Вони дуже різні: розумні, хоробрі. Вони завжди ведуть нас за собою. І так буде весь час: герої улюблених книг надихають нас у житті вчать бути добрими, чуйними, справедливими. Саме такі приклади можна знайти в романах О.Дюма. До 215-ої річниці з дня народження французького письменника у бібліотеці-філії представлена книжкова виставка «Вічно жива спадщина Олександра Дюма», де юні читачі ознайомилися з біографією і творчістю письменника. Успіх Дюма в тому, що в його творах живуть сильні духом герої, які не терплять брехні. Вони відважні і мужні, ніколи не зупиняються на півдорозі в боротьбі за ідеали добра і справедливості. Саме дружба, дружба і ще раз дружба згуртовує літературних героїв, як описано в романі «Три мушкетери».

Ми вітаємо всіх наших користувачів з Міжнародним Днем дружби! Бажаємо всіх благ і нехай Ваша дружба ніколи не згасне! Зі святом Вас, друзі!

 

 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (07.08.2017)
Переглядів: 57 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість