Новини

Головна » Статті » Події

ЗІРКОВИЙ ШЛЯХ НОВИХ НАДХОДЖЕНЬ

Кожна нова книга в бібліотеці — це подія, це завжди таємниця і знайомство, здатне принести ні з чим незрівнянне задоволення. Саме з цією метою в бібліотеці-філії села Вовчківці пройшов День нової книги, мета якого – ознайомити користувачів з новинками літератури, які нещодавно надійшли до книгозбірні.

Протягом всього дня користувачі знайомились з книжковою виставкою «Зірковий шлях нових надходжень», де представлені нові книги світових та українських авторів, фантастика, історичні романи, книги, що покращують життя, книги для інтелектуального читання та багато – багато іншого. В рамках Дня нової книги у бібліотеці-філії відбувся огляд літератури «Дегустація книжкових новинок», під час якого користувачі мали змогу відкрити для себе нові літературні імена.

Книгозбірня систематично отримує нову та цікаву літературу для різних вікових категорій на різноманітні теми та за різними галузями. Тож, ми раді ознайомити Вас із цікавими та змістовними книгами. Усі відвідувачі, які завітали до бібліотеки-філії на День нової книги з радістю долучилися до дегустації літературних новинок, обравши собі цікаву літературу для самостійного читання.

 Запрошуємо всіх до нашої бібліотеки і сподіваємося, що ви знайдете для себе багато цікавої літератури. Надіємося, що нові книги принесуть задоволення нашим користувачам.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (16.08.2017)
Переглядів: 35 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість