Новини

Головна » Статті » Події

У ФОРМАТІ 3D: ДЛЯ ДУШІ, ДЛЯ ДОЗВІЛЛЯ, ДЛЯ ДОМУ

Для гарного відпочинку після важких трудових буднів необхідна організація дозвілля, адже правильно організований відпочинок надасть Вам сил та енергії на довгий час.

Рукоділля – це найкращі ліки від стресу. Давно підмічено, що рукоділля заспокоює, дає змогу відпочити, допомагає знайти правильне вирішення проблеми, адже за заняттям приємною та улюбленою справою відпочивають не тільки думки, але і все тіло.

Варіантів організації свого дозвілля є безліч, головне віднайти свій спосіб гарного та корисного проведення часу. Для всіх, хто вміє вишивати, в'язати або ж плести макраме чи виготовляти вироби власними руками, а також для всіх бажаючих цьому навчитися, в читальному залі Снятинської центральної районної бібліотеки представлена виставка-хобі «У форматі 3D: для душі, для дозвілля, для дому». На книжковій виставці представлені видання, які познайомлять користувача з сучасними формами організації свого відпочинку.

Біля виставки-хобі користувачам було проведено інформ-хвилинку «Для душі, для дозвілля, для дому». Запрошуємо всіх переглянути дану виставку в читальному залі Снятинської ЦРБ.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (16.08.2017)
Переглядів: 52 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість