Новини

Головна » Статті » Події

ПОДЯКА ЗА ПОДАРОВАНІ КНИГИ

Здійснюйте добро, поки ви існуєте!

Дені Дідро

 

Дарування книг у бібліотеку — це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду, це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. А факт надходження дарів у бібліотеку — це показник престижу книгозбірні, її місця у суспільному житті.

Впродовж року в бібліотеці-філії с. Шевченкове діє акція "Подаруй бібліотеці книгу". Книгозбірня щиро вдячна за книги, отримані в дар бібліотеці від її читача, книголюба, людини з широким світоглядом та жагою знань — Ганни Станіславівни Гаврилюк, яка подарувала 84 колекційні видання із власної колекції.

В цей економічно складний час, коли надходження нової літератури дуже незначні, можливість  перегорнути яскраві сторінки нових цікавих видань принесуть читачам багато задоволення, адже серед переданих книг - детективи, романи, історичні твори С. Вилара, А. Девиля, Д. Блека, Е. Блеквеля, А. і С. Голона, А. Джонсона та ін.

Отримані нові книги є справжнім скарбом для читачів-істориків, літературознавців і просто книголюбів. Така увага до бібліотеки тішить, надихає і читачів, і саму книгозбірню. Подарована література стала відчутним джерелом поповнення бібліотечного фонду та надасть неоціненну допомогу для зацікавлених користувачів. Адже нові книги це завжди свято для широкого читацького загалу.

Тож, Ганно Станіславівно, Вам щире «Спасибі» за цінний подарунок, за те, що не залишилися байдужою до бібліотечного життя, до книги та до людей. Хай Бог допоможе у всіх ваших справах.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (16.08.2017)
Переглядів: 135 | Рейтинг: 3.0/2
Вітаю Вас Гість