Новини

Головна » Статті » Події

ТАЄМНИЦІ РІДНОГО КРАЮ

Епохи створює археологія
Є. Лец

Щорічно 15 серпня відзначається День археолога, і у святкуванні беруть участь всі, хто хоч якось пов'язаний з цією професією. Археологи займаються дослідженням історії людства, завдяки предметам, залишеним різними культурами. До свята завжди приєднуються ті, кого цікавить повний різноманітності яскравий світ наших далеких і близьких предків, світ, який лежить в основі нашої з вами сучасності.
Працівники сектору соціокультурного забезпечення користувачів також приєдналися до святкування Дня археолога та провели краєзнавчу подорож «Таємниці рідного краю». Бібліотекарі розповіли присутнім про розвідувальні дослідження міста Снятина, під час яких виявлено значне число старожитностей: городище Снятин І (ур. “Цвинтар", східна частина райцентру), поселення Снятин II (центр міста), поселення Снятин III (колишнє с. Микулинці, північно-західна околиця населеного пункту), поселення Снятин IV ( західна околиця міста). 
Цікавою інформацією для читачів було і те, що впродовж усієї своєї історії Снятин мав висотні споруди: замок, фортецю, надбрамні, сторожові, в’язничні вежі.
Не зважаючи на значну кількість виявлених пам'яток, на археологічній карті міста залишається чимало великих “білих плям”. А отже, археологам потрібно застосовувати всю свою уяву і абстрактне мислення, щоб скласти всі елементи мозаїки та відтворити первозданну картину минулого Снятинщини.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (17.08.2017)
Переглядів: 45 | Рейтинг: 3.7/3
Вітаю Вас Гість