Новини

Головна » Статті » Події

О, УКРАЇНО, ТИ ДЛЯ МЕНЕ ВСЕСВІТ

23 серпня відзначається День Державного Прапора України. Державний Прапор є національним символом нашої держави. Під ним українці йшли до проголошення самостійності, тому для України як держави, яка має історичне коріння природним має бути вияв пошани до своєї національної символіки, а саме - до прапора. Терниста й складна історія формування українського прапора. Тривалі війни, втрата автономії та входження до складу великих імперій.

24 серпня – День Незалежності України. Роки незалежності стали для України часом кардинальних змін у громадсько-політичному та соціально-економічному житті, початком розбудови громадянського суспільства. Стверджуючись як самостійна, незалежна держава, Україна пройшла величезний шлях від козацької держави часів Богдана Хмельницького до серпня 1991 року, коли Верховною Радою України було прийнято історичний документ виняткового значення для долі українського народу – «Акт проголошення незалежності України».

Поєднуючи ці дві дати, в читальному залі Снятинської ЦРБ оформлено книжково-ілюстративну виставку «О, Україно, ти для мене Всесвіт», присвячену дням Державного Прапора України та Незалежності України. Документи, що представлені на виставці інформують про доленосні етапи національного державотворення, символи України та унікальні ілюстрації до цих подій.

Запрошуємо всіх охочих переглянути виставку.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (22.08.2017)
Переглядів: 57 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість