Новини

Головна » Статті » Події

"ТОРГІВЛЯ ЛЮДИНИ - СУЧАСНИЙ ПРОЯВ РАБСТВА"

Торгівля людьми - сучасний прояв рабства. Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі, актуальним є злочин, який має багато назв " біле рабство", "торгівля людьми", "контрабанда людьми". За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають "живим товаром". Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулася і Україна. З метою висвітлення та попередження даної проблеми працівники бібліотеки-філії для дорослих та бібліотеки-філії для дітей смт. Заболотів спільно провели урок-попередження "Торгівля людини - сучасний прояв рабства".

 Під час заходу присутнім користувачам було представлено книги на дану тематику " Протидія торгівлі людьми в Україні", " Сучасні технології у роботі з протидії торгівлі людьми", "Навігатор українського мігранта", "Трудова міграція, як інструмент інтернаціоналізації", "Шлях до благополуччя дитини" та інші. Також надано рекомендації, як вберегти себе та свою сім'ю і не стати жертвою злочину.

А найменшим читачам бібліотеки - дітям було запропоновано намалювати малюнок "Моє майбутнє", де маленькі громадяни проілюстрували своє бачення майбутнього нашої України. Пам'ятайте, що жертвами стають, як жінки, так і чоловіки, а також неповнолітні діти.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (22.08.2017)
Переглядів: 46 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість