Новини

Головна » Статті » Події

СВЯЩЕННИЙ ПРАПОР З СОНЦЯ І ДНІПРА

   23 серпня, напередодні святкування Дня Незалежності нашої держави, за Указом Президента України вже 13 років поспіль вся країна офіційно вшановує головний державний символ – Прапор України! Відповідно до статті 20 Конституції України «Державний Прапор України – стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів».

Багато століть відбувалося формування нашого шляхетного та яскравого стягу - священного двоколору. Багато поколінь захисників української землі проливали кров та клали на плаху історії свої голови за цей величний символ.

    До Дня Державного Прапора України бібліотека-філія с. Стецева для дорослих спільно з ДНЗ «Веселка» провели на подвір’ї сільської ради історичний колаж «Священний прапор з сонця і Дніпра»

Почесне право окропити Святою водою Державний Прапор України  та вітальне  слово надано о. Юрію Грабовецькому.  

    У цей святковий день  підняли Державний Прапор України Роман Печенюк та Анна Петрашук, а ведучі Юрій Грабовецький та Соломія Чорнокоза пригадали стецівчанам, що  наш прапор – це найдорожчий символ, за який і сьогодні найкращі сини України ведуть боротьбу із ворогом у зоні АТО за свободу та незалежність нашої країни! Це символ свободи і волі, віри та сили українського народу.

    Для кожної держави прапор – це обличчя країни. Під цим стягом зустрічають іноземних гостей, приймають присягу військовослужбовці, працюють посольства України, його урочисто підіймають у дні слави та перемог наших олімпійців, а зараз під цим прапором наші бійці виборюють перемогу в ім’я свободи нашої української землі! Наймолодші учасники свята прочитали вірші про наш стяг, а також виконали дві пісні «Козачата», «Веселка» та танець «Прапорець».

Усіх присутніх з святом Державного Прапора привітав  сільський голова – Василь Миколайович Личук, який зазначив, що всі ми мріємо про велику й нездоланну державу «у сім’ї вольній, новій», як писав наш Кобзар - Тарас Шевченко та прагнемо зайняти достойне місце у сім’ї європейських народів!

 

 

 

   

 

 

 

 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (23.08.2017)
Переглядів: 49 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість