Новини

Головна » Статті » Події

ЧИ Є НА СВІТІ КРАЙ МИЛІШИЙ ЗА УКРАЇНУ?

Є багато країн на землі

В них озера, річки і долини,

Є країни великі й малі,

Та найкраща завжди – Батьківщина.

Кожна людина завжди з великою любов’ю і душевним трепетом згадує місце де народилася, де минуло її дитинство, де живуть мама, тато, бабуся, дідусь, сестри, брати. І якщо скласти «маленькі батьківщини» кожного з нас, вийде наша велика держава - Україна. А що таке Україна?

Україна – це наша земля, рідний край, наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею і мудрими, талановитими людьми. Це велика держава і живуть у ній різні люди. Крім українців, нашу землю населяють люди інших національностей та всі вони знайшли в нашому краї свою батьківщину і називають її Матір’ю Україною.
Україна – це історія народу, яка протягом багатьох віків боролася за свою свободу і незалежність.

До дня Незалежності України та свята Прапора України в бібліотеці-філії с. Рож-Поле була оформлена книжкова виставка «Чи є на світі край миліший за Україну»? та представлена увазі користувачів книжкова поличка «Кольори, що дають надію».  

Прапор – це державний символ,

він є в кожної держави,

це для всіх ознака сили -

це для всіх ознака слави.

Синьо-жовтий прапор є символом синього неба та жовтого жита. Прапор всіх оберігає – він святиня.

24 серпня жителі с. Рож-Поле урочисто відзначили 26-ту річницю незалежності України. Активну участь у підготовці та проведенні свята взяли провідний бібліотекар книгозбірні Лідія Миколаївна Гаврищук, отець Андрій, церковний хор, педагоги школи, діти, місцева влада, директор СБК, депутати сільської ради.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (29.08.2017)
Переглядів: 74 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість