Новини

Головна » Статті » Події

НАЙКРАЩА КРАЇНА – МОЯ УКРАЇНА

«Україна починається із тебе!»-

Так колись промовив Чорновіл.

Жовте поле і блакитне небо

Додають наснаги нам і сил.

 «Україна починається із тебе!»-

 Від твого родинного порогу

 У майбутнім, як буде потреба

Ми здобудем свою перемогу!

«Україна починається із тебе!»-

 Україна в кожному із нас.

І боротися за свою долю треба,

 За державу рідну, кожен раз...

 Кожен раз запитуємо в себе

 «Звідки йде історія жива?»

 Україна починається із тебе

 Це пророчі, віддані слова!

«Україна – країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради, довгої вікової героїчної боротьби за волю. Шлях України позначений високими степовими могилами та прекрасними піснями. Пісня, як естафета передає від покоління до покоління історичну правду про свій народ, його стремління і заповіти». - З такими прекрасними словами звернулись до стецівчан Юрій Грабовецький та Надія Верига у День народження нашої держави Неньки – України, які були ведучими патріотичної години «Найкраща країна – моя Україна». Підготували таке прекрасне свято бібліотека-філія с. Стецева для дорослих спільно із ДНЗ «Веселка» . Обдаровані діти та молодь прочитали зворушливі вірші про тяжку долю України та її народу.

У стінах книгозбірні для широкого кола користувачів розгорнута постійно діюча вистака «О, вільна Ненько – Україно».

За всіх борців, які загинули за незалежнісь нашої держави сільським духовенством була відправлена панахида. Також парафіян привітав о.Юрій Грабовецький з днем народження нашої держави.

День незалежності – це найдорожче свято, за яке і сьогодні найкращі сини України ведуть боротьбу із ворогом у зоні АТО за свободу нашої країни! Це - Свято свободи і волі, віри та сили українського народу. Ведучі пригадали, що Козацька Україна була прикладом для Європи в області інтелекту і духовності. Відзначимо хоча б першу в світі Конституцію Пилипа Орлика і перше українське Євангеліє. Коли християнський світ ще молився латинською мовою, а Московія – старослов’янською, козацька Україна мала вже свій так званий Пересопницький Новий Завіт рідною мовою. На цьому Євангелії присягають на вірність народу Президенти сучасної України.

Помолюся за зоряне небо,

Соловейка чаруючий щебет,

За вишневі сади пишнокосі,

Щедрі ниви, врожайні покоси,

За цілющу джерельну водицю,

За святу українську землицю,

Що плекає усіх, як матуся...

За добро її, щастя молюся.

Відпусти нам, о Боже, провини,

Збережи, захисти Україну!

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (30.08.2017)
Переглядів: 112 | Рейтинг: 3.0/2
Вітаю Вас Гість