Новини

Головна » Статті » Події

ВЕЛИЧ ФРАНКОВОГО СЛОВА

З нагоди 161-ої річниці від дня народження славетного українського письменника, поета, публіциста, перекладача, ученого, громадського і політичного діяча, 29 серпня у книгозбірні с. Вовчківці відбулась презентація двох літературних видань: Франківська енциклопедія: Т.1: А-Ж/ наук.ред. і упорядник Є.Нахлік. Завідуюча книгозбірнею Оксана Ярославівна розповілаприсутнім, що у даній енциклопедії подаються статті про письменників, літературознавців, фольклористів, мовознавців – од зачинателів нової української літератури до тих, хто потрапив у поле зору І. Франка. Також висвітлюються прижиттєві зв'язки І. Франка з ними, його відгуки та роздуми про попередників і сучасників, а також спогади, дослідження та висловлювання про І.Франка. Дане видання бібліотекарі рекомендують студентам, вчителям-предметникам та широкому колу користувачів.

Художній фотоальбом В.Пилип’юка «Земле Франкова, вкклоняюсь тобі!» зацікавив юних користувачів книгосховища своєю кольоровою гамою фотографій про львівську землю, де жив і працював видатний Іван Франко. Даний фотоальбом відкриває читачеві знайомі постаті, обриси минувшини і сучасних новобудов, замки, церкви, гори, пам’ятники видатним постатям. На світлинах автора ці всі картини стають такими зрозумілими і близькими, ніби ти серед них народився і виріс, ніби віднайдені вони були художником не у природі, а в уяві кожного з нас.

Великому Каменяру належить понад п'ять тисяч творів, які ввійшли до золотого фонду не лише української, а й світової літератури. Його твори завжди служили і будуть служити всьому передовому людству в боротьбі проти імперіалізму, проти гноблення і експлуатації людини, за мир, демократію і братерство.

Завдання бібліотечних працівників – доносити до свідомості користувачів дорогий скарб творчого доробку Великого Каменяра. Запрошуємо всіх бажаючих переглянути книжкову виставку, яка представлена для читачів і приурочена дню народженню І.Я.Франка.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (30.08.2017)
Переглядів: 64 | Рейтинг: 1.0/1
Вітаю Вас Гість