Новини

Головна » Статті » Події

ЖИВОПИС СЕРГІЯ ГНАТЧУКА

30 серпня працівники Снятинської центральної районної бібліотеки завітали в художньо-меморіальний музей імені Василя Касіяна на відкриття персональної виставки художника Сергія Андрійовича Гнатчука.

Гнатчук Сергій Андрійович народився 16 лютого 1976 року в мальовничому покутському селі Підвисоке, Снятинського району, Івано-Франківської області.

Ріс та виховувався в родині вчителів. Цікавість до малювання одержав на уроках образотворчого мистецтва в місцевій середній школі, в якій провчився 9 років.

З 1991 по 1996 рік навчався в Косівському коледжі прикладного та декоративного мистецтва, закінчив з відзнакою відділ художньої обробки шкіри.

З 1996 року є студентом художньо-графічного факультету в Прикарпатському університеті імені Василя Стефаника. Завершив навчання в липні 2001 року.

В 2003 році закінчує Інститут культури та мистецтв при вище згаданому університеті, отримую диплом магістра.

В стінах Косівського училище працюють 2001 року. Обіймає посаду викладача рисунку та живопису циклу фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін.

Малярством займається постійно. Працює, в основному, в жанрі пейзаж, змальовуючи природу покуття та Гуцульщини. Також виконує різні за сюжетом твори на релігійну тематику

Являється учасником багатьох колективних та тематичних виставок викладач КІПДМ ЛНАМ в музеях Косова та інших міст за межами області.

Виставка буде тривати до місяця жовтня.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (31.08.2017)
Переглядів: 70 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість