Новини

Головна » Статті » Події

НАВИЧКИ ВИКОРИСТАННЯ ДОВІДКОВО-ПОШУКОВОЇ СИСТЕМИ

30 серпня у стінах Снятинської центральної бібліотеки для дітей відбувся бібліотечно-бібліографічний урок «Навички використання довідково-пошукової системи». Де юні користувачі в ігровій формі удосконалювали свої навички пошуку потрібної книги чи статті  за допомогою алфавітного, систематичного каталогів, а також систематичної та краєзнавчої картотеки статей. Вивчали бібліографічний опис книги. Завдяки цьому уроку учні матимуть цінні знання, які допоможуть їм при навчанні у вищих навчальних закладах, де вони зможуть самостійно та легко знайти джерело інформації, а також допоможуть у написанні рефератів, доповідей та різного роду наукових робіт.

По завершенню бібліотечно-бібліографічного уроку користувачі бібліотеки разом з бібліографом  дитячої бібліотеки вирушили на екскурсію до музею імені Василя Касіяна. Цього ж дня у музеї проходила презентація художньої виставки з живопису, автором якої є Сергій Гнатчук  родом з Покуття, викладач косівського  училища прикладного та декоративного мистецтва. Діти були дуже зацікавлені, а тому всі вирушили до літературно-меморіального музею Марка Черемшини, відомого українського письменника та громадського діяча. У музеї довідалися багато цікавого про життя письменника та побачили особисті речі, які належали самому Івану Семанюку. Це були книги письменника, його фотографії, статті і прижиттєві видання його творів, а також рояль, який знаходиться у кабінеті Марка Черемшини. Діти сповнені новими враженнями та захопленнями  з радістю ділилися своїми думками одні з одними.

Бібліотека запрошує усіх маленьких жителів міста у казковий світ новинок на сторінках газет та журналів, а також новинок у світі книг.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (01.09.2017)
Переглядів: 73 | Рейтинг: 5.0/5
Вітаю Вас Гість