Новини

Головна » Статті » Події

КОМІЛЬФО – ЗУСТРІЧ «КРАСА І ГАРНІ МАНЕРИ»

XX століття стало революційним у сфері косметології. Міжнародний комітет естетики і косметології СІДЕСКО проявив ініціативу створення Міжнародного дня краси.

З 1995 року в цей день у світі особливо вітається все гарне, прекрасне, що приносить естетичне і моральне задоволення. Тому в багатьох містах і країнах саме 9 вересня повсюдно проводяться конкурси краси.

З нагоди цього прекрасного свята працівники сектору соціокультурного сектору користувачів організували комільфо – зустріч «Краса і гарні манери» з учнями Снятинської ЗОШ – ліцею.

В першу чергу, комільфо – це те, що відповідає правилам хорошого тону. Тому на зустрічі бібліотекарі спілкуючись з юними користувачами говоримо про правила хорошої поведінки, що таке етикет, спробували пізнати премудрості спілкування та поринути у світ краси та моди.

Найбільше багатство людини - це красива душа. Є таке народне прислів'я: "З личка не пити водички". Це значить, що якою б прекрасною зовні не була людина, найважливіша в ній краса внутрішня. В цьому діти переконалися переглянувши один із уроків «Мудрої Тітоньки Сови».

Працівники сектору ознайомили присутніх із підбіркою книг про красу та хороші манери для юних леді та джентльменів. Діти пригадали правила поведінки у музеї, театрі і бібліотеці та закріпили їх, зачитуючи цікаві факти із книги Енциклопедія спілкування.

Кажуть, що людину зустрічають "по одежі". Зовнішній вигляд є відбитком внутрішнього стану, та про це, на жаль, пам'ятають не всі і не завжди. Бібліотекарі зосередили увагу читачів на основних моментах догляду за руками та нігтями. Також, не менш важливим є догляд за своїм волоссям. Для цього треба дотримуватись певних правил, які діти теж прочитали у пізнавальних енциклопедіях. Зачіска хлопчика чи дівчинки повинна бути охайною, довге волосся акуратно зібране. Працівники сектору провели практичні навички плетіння і показали, як швидко і акуратно заплести косу.

Дбаючи про красу ми повинні не забувати дбати і про здоров’я. Адже, здоровий організм теж красивий. Існує 5 основних умов, на які бібліотекарі звернули увагу, проводячи комільфо – зустріч.

Свято краси спрямоване на розвиток всього прекрасного, що приносить естетичне і моральне задоволення. Отож, ступайте сходинками краси, бажаючи стати красивими зовнішньо і внутрішньо, бо кожен із нас напевно погодиться з думкою, що краса врятує світ.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (12.09.2017)
Переглядів: 212 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість