Новини

Головна » Статті » Події

«У БІЙ ЗА ВОЛЮ»

Журналіст, літератор, учасник національно – визвольних змагань (з 1942), член ОУН – Володимир Дмитрович Северин. Народився 23 вересня 1927-го р. в селі Орелець. Вихованець Снятинської гімназії, Коломийської медшколи та історичного факультету Стініславського педінституту. Свідомо виховував дітвору в Устянській, Красноставській та Підвисоцькій школах. У 1952 року був репресований. Перебував у таборах Архангельщини, Інти, Комі АРСР, де розпочав літературну творчість. Повернувся з таборів і висилки весною 1959-го року. Навчався у Київському державному університеті ім. Т. Шевченка на факультеті журналістики з 1964 р.

До 90-ї річниці від дня народження та 20-ї річниці від дня смерті нашого краянина Володимира Северина в краєзнавчому відділі Снятинської ЦРБ розгорнуто книжкову експозицію «У бій за волю». У своїх книгах письменник-краянин Володимир Северин  досліджував тему самовідданої боротьби вояків Української Повстанської Армії за волю України проти фашизму і більшовизму. Герої творів – побратими автора, люди щедрої душі, незламні і самовіддані в досягненні високої цілі.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з книжковою експозицією «У бій за волю» в краєзнавчий відділ Снятинської центральної районної бібліотеки.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (25.09.2017)
Переглядів: 114 | Рейтинг: 5.0/3
Вітаю Вас Гість