Новини

Головна » Статті » Події

ФЕЄРІЯ МАНДРІВ

Щороку 27 вересня в Україні відзначається Всесвітній день туризму. Це свято у 1979 році встановила Генеральна асамблея Всесвітньої туристичної організації в Іспанії, місті Торремолінос.

День туризму відзначають у більшості країн світу. Будь-яка людина хоча б раз у житті подорожувала і, тим самим відчувала більшу повноту життя. День туризму завжди святкується з особливим загальноосвітнім розмахом. Україна є одним із світових лідерів з міжнародного туризму  (за даними Всесвітньої організації туризму) та посідає 7 місце  за кількістю відвідувань щороку.

Напередодні цього дня в читальному залі Снятинської ЦРБ розгорнуто книжкову виставку-екскурсію «Феєрія мандрів» та проведено віртуальну бесіду «Туристичними шляхами у дивовижний світ». Подорожуючи виставкою, користувач має змогу побувати в мальовничому краю Покуття, Українських Карпатах, замках та фортецях, в найбільших містах та парках нашої країни та інших країн світу. Неабияким туристичним потенціалом володіють українські міста, історія виникнення яких цікава та повчальна; міста, які мають свою особливу ауру, які зберегли культурний спадок наших предків.

Метою віртуальної бесіди є формування знань про туризм, краєзнавство, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об’єктів України та світу.

Запрошуємо всіх охочих переглянути дану виставку у нашій книгозбірні.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (25.09.2017)
Переглядів: 72 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість