Новини

Головна » Статті » Події

«МАНДРУЄМО ЗЕЛЕНИМИ СТЕЖКАМИ РІДНОГО СЕЛА»

Генеральна Асамблея ООН затвердила проголошення 2017 року Міжнародним роком сталого розвитку туризму. В рамках проведення обласної акції: «Мандруємо Івано-Франківщиною. Туризм реальний та віртуальний». Мета акції: популяризація туризму – стратегічного напрямку соціально-економічного розвитку Івано-Франківщини і важливої галузі рекреаційної інфраструктури краю.

Хто з нас не зачитувався книгами про знаменитих мандрівників? Ці загартовані, вольові люди відкривали і вивчали нові землі. У багатьох із нас виникало бажання бути учасниками таких подорожей.

Але, щоб брати в них участь, треба багато знати, набути необхідних навичок, загартовувати свій організм.

Дитячий туризм – не тільки добра школа для майбутніх мандрівників. Це чудове заняття для тих, хто хоче бути здоровим, хто прагне краще пізнавати свій край, його багатство, хто хоче ознайомитися з працею і життям народу, його минулим.

Перед книгозбірнею стало питання: як же краще ознайомлювати і прививати любов до природи та берегти її?

Завідуюча бібліотекою розробила програму історико-етнографічної мандрівки для користувачів, учнів 1-9 класів «Стежками рідного Орельця», присвячену Дню туризму за такими маршрутами:

«Маршрут №1» – Історія та походження с. Орелець;

«Маршрут №2» – Славетні імена в історії нашого краю;

«Маршрут №3» – Мій отчий край – земля моя у росах;

«Маршрут №4» – Орелецький млин – світ предивної краси (екскурсоводом для юних мандрівників стала Библюк Галина);

«Маршрут №5» – Цілющі трави, рідного краю (екскурсовод вчитель біології Устянської ЗОШ, Мамчур Людмила);

 «Маршрут №6» – Диво-лугове (екскурсовод завідуюча бібліотекою Надія Богданівна);

«Маршрут №7» – STOP-кадр (фото рослин, зроблені учасниками мандрівки);

«Як цікаво, проклавши маршрут, йти з рюкзаком за плечима по звивистих стежках, а то й навпростець через луг до річки», - сказав Шийка Валентин (учасник мандрівки). Надовго залишиться в пам’яті юних мандрівників розповідь про історію рідного краю, давнього млина та лікувальної джерельної води з «Панської кринички», яку діти пили із великим задоволенням, бо цього дня було дуже спекотно.

Під час цієї туристичної мандрівки, діти освоїли туристичні навички та  знання про природу, закріпили уміння поводитися на природі.

Отже, туристична діяльність у Орелецькій книгозбірні – це не тільки цікава форма організації дозвілля, а й ефективний засіб розв’язання фізично-оздоровчих, природоохоронних, пізнавальних та екологічних завдань виховання.

Але на цьому мандрівки не завершуються. Бо в Україні є чимало цікавих куточків, які ще чекають на нас!

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (26.09.2017)
Переглядів: 99 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість