Новини

Головна » Статті » Події

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ «СТИЛЬ ЖИТТЯ: ПОДОРОЖІ, ВІДПОЧИНОК, МАНДРІВКИ»

В 1979-му році Генеральна асамблея Всесвітньої туристської організації при Організації Об’єднаних Націй заснувала міжнародне свято - «Всесвітній день туризму», яке було запропоновано відзначати 27-го вересня. Метою цього свята було не тільки пропаганда туризму, а й широке висвітлення його внеску в економіку як окремих регіонів, так і світового співтовариства в цілому.

Чудово подорожувати, але потрібно пізнавати світ починаючи зі своєї маленької батьківщини, зокрема для нас - зі Снятинщини. Тому працівники сектору соціокультурного забезпечення користувачів підготували корисну інформацію «Стиль життя: подорожі, відпочинок, мандрівки». Основним джерелом інформації став історико – етнографічний нарис «Стефаниківський край Черемошу і Пруту… Снятинщина». Даній темі присвячений 3 пункт «Туристичними стежками» у 5 розділі книги, який містить географічні та адміністративні характеристики району.

Снятинщина приваблює до себе туристів численними музеями, святинями, красунею ратушею.

Отож, бібліотекарі пропонують користувачам районної бібліотеки скористатися туристичними маршрутами району, які розроблені та представлені в даному виданні.  До уваги користувачів літературно – історичний маршрут, культурно – краєзнавчий, художньо – мистецький, екотуризм, етнотуризм та агротуризм.

На Снятинщину можна приїжджати будь-якої пори року. Мешканці краю завжди щиро раді гостям, що завітають до краю – перлини славного прикарпатського Покуття.

Читайте книгу та обирайте свій маршрут Покутським краєм!

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (27.09.2017)
Переглядів: 150 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість