Новини

Головна » Статті » Події

БЕНЕФІС ЧИТАЧА

Бібліотека - книги храм.

І знань безмежне море і надія.

Палкий вогонь незгасних поривань,

Що наше серце й душу гріє.

В рамках акції «Бенефіс читача» книгозбірня вшановує кращих користувачів бібліотеки, які не тільки читають, а й долучають до читання молодь, сприяють у проведенні бібліотечних імпрез.

В бібліотеці відбулося велике, незвичайне свято – бенефіс книги і читача. Розпочала його, як годиться, її Величність Книжкова Муза – хранителька цього надземного скарбу.

Бібліотечний бенефіс - презентація таланту і заслуг, захоплень і перемог. А ще це гімн головній діючій особі кожної бібліотеки – кращому користувачу! Ми пишаємося нашими користувачами, які завжди беруть участь заходах, районних конкурсах і є гордістю нашої бібліотеки… Всіх їх об’єднує любов до книги, бажання бути ерудованими і цікавими людьми, фантазія, творче натхнення, талант.

Вони багато читають, є цікавими співрозмовниками, мають багато уподобань, на які їх надихають улюблені книги. Діти створюють руками чарівні речі, малюють, пишуть гарні вірші. Із задоволенням приймають участь в конкурсах , де не одноразово стають переможцями.

Цікавий і своєрідний бенефіс читача пройшов для старшокласників: нагородження кращих серед кращих читачів бібліотеки відбулось в теплій, по-домашньому затишній, і святковій атмосфері. Бенефіціанти висловили щиру вдячність книгозбірні та її працівникам. Присутні мали можливість за філіжанкою кави поспілкуватися у невимушеній атмосфері. Також кожен розповів, яка серед усіх книг є його улюбленою.

Приємно було чути добрі, по-справжньому мудрі слова про важливість читання і любов до книги.

Ми раді, що наша бібліотека має талановитих і справжніх друзів!

Дякуємо, що протягом тривалого часу Ви залишаєтесь нашими вірними читачами!

Двері нашої бібліотеки завжди гостинно відчинені для користувачів. Так читаймо завжди!

 І нехай не буде в нас жодного дня без прочитаної сторінки. Тоді всі ми будемо освіченими, вихованими, добрими і щасливими людьми.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (02.10.2017)
Переглядів: 96 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість