Новини

Головна » Статті » Події

НА ХВИЛІ ЧИТАЦЬКИХ ЗАХОПЛЕНЬ

Молодь і книга – поняття нероздільні. Різносторонній розвиток людини, в першу чергу, розпочинається з книг, оскільки в них зібрана мудрість  багатьох  поколінь  та народів. Саме любов до книги є початком глибоких роздумів, пізнання нового та прагнення до прекрасного.

У Снятинській центральній районній бібліотеці на юнацькому абонементі діє виставка-знайомство «На хвилі читацьких захоплень», яка складається з трьох розділів:

І розділ «Спробуй земні почуття». Тут представлені книги про кохання, бо кохання надихало на подвиги упродовж тисячоліть існування людства. Воно є однією з вічних людських цінностей таких як щирість, порядність, доброта. Лише кохання здатне пробудити найкращі особисті якості, піднести до захмарних висот творчості і залишити по собі справжні перлини мистецтва.

Ви втомилися від одноманітності реального життя і мрієте заглянути до таємничого світу уявлень та відчуттів, поринути у незвичайні пригоди? Цікаво? Тоді до вашої уваги ІІ розділ експозиції «Мандруючи фантастичним світом!»

ІІІ розділ виставки - «Загадковий, інтригуючий, карколомний детектив» - запрошує зазирнути у світ детективу. Детектив – найулюбленіший у світі жанр, що привертає увагу всіх, незалежно від віку.

Тож, не відкладайте на потім те, що можна прочитати зараз. Чекаємо на Вас у відділі юнацького абонементу.      

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (02.10.2017)
Переглядів: 63 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість