Новини

Головна » Статті » Події

30 ВЕРЕСНЯ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

У переддень Всеукраїнського Дня бібліотек в Снятинську центральну районну бібліотеку завітав мер міста Шумко Анатолій Богданович, який від імені депутатського корпусу міської ради, від членів виконкому громадської ради привітав бібліотечних працівників: «Бажаю Вам міцного здоров'я, довголіття, сімейного затишку, родинного тепла, дружнього взаєморозуміння та підтримки. Ваша професія надзвичайно важлива для нашого суспільства і саме Ваша відповідальна справа відкриває нам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань!».

В цей день професійного свята наше суспільство віддає данину шани подвижникам бібліотечної справи, людям, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням.

Задовольняючи наукові і культурні потреби громадян, бібліотеки забезпечують нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяють піднесенню інтелектуального рівня народу.

Бажаємо Вам, читачам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага Української держави.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (02.10.2017)
Переглядів: 349 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість