Новини

Головна » Статті » Події

«ПОКУТСЬКЕ ЯБЛУКО 2017»

Покуття – край з давньою славетною історією, багатими культурними та духовними традиціями, волелюбними та працьовитими людьми. 1 жовтня у місті Снятині відбулись святкові урочистості з нагоди IV районного фольклорно-етнографічний фестивалю «Покутське яблуко», якого всі дуже чекали та до якого відповідально готувалися.

Бібліотека-філія села Орелець є однією із тих, що завжди приймає участь у житті громади села та підтримує заходи місцевої влади. Ось і цього разу книгозбірня не залишилась осторонь урочистого дійства та разом із Устянською сільською радою, до якої входить село Орелець, приймала участь у святі.

До «гостинної хати» завітала делегація із Польщі, яких зустрічав хлібом та сіллю голова села Устя – Рожко Іван Іванович із гуртом дівчат ансамюлю с. Орелець «Рута» та с. Тулови «Тулівчанка». Також до свята  були задіяні працівники усіх сфер, громади сіл Устя, Тулова, Орелець.

Далі кожне село, а також і місто презентували окремі палатки, де столи, за задумом організаторів, були повні яблук різних сортів, вирощених у господарствах району. А ще багатіли виставкові столи домашньою випічкою, створеною за оригінальними автентичними та сучасними рецептами української кухні.

Всі учасників фестивалю, а саме - громади сіл, які брали участь, були нагороджені подяками районної державної адміністрації, районної ради та пам'ятними подарунками. Святкова атмосфера витала серед учасників дійства.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (06.10.2017)
Переглядів: 924 | Рейтинг: 4.0/3
Вітаю Вас Гість