Новини

Головна » Статті » Події

НОВІ КНИГИ ДЛЯ КОРИСТУВАЧА

    В рамках акції «Подаруй бібліотеці книгу» для користувачів книгозбірні с. Вовчківці поет і письменник Роман Запаринюк подарував нещодавно видані нові книги: «З Богом і Україною» та «Чи знаєте Ви?».
   У новій книжці публіцистичних нарисів та філософських роздумів про суть та реалії нашого життя прикарпатський прозаїк і поет Роман Запаринюк продовжує розвивати тему попередніх його творів і виданих збірок- про Бога і Україну
,
про ворожі дії супроти нашої Держави сусідніх зайд-найманців, московитів. Окремий розділ складають гумористичні придибашки, памфлети на різноманітну тематику. Книжка розрахована як на науковців, котрі досліджують релігійну тему, так і на масового читача.

       Книжечка «Чи знаєте Ви?» - це подані цікавинки із запитаннями та відповідями, розповіді про найдивовижніше та найтаємніше із життя відомих особистостей світу сього захоплять не тільки малого, але й дорослого читача. Цю книжечку –для кмітливихдіток і не тільки- уклала учениця дев’ятого класу Львівської ЗОШ №91 Настя Запаринюк (внучка Р.Запаринюка). Нові книги видані за фінансової підтримки голови сільської ради Івана Рурика та депутатського корпусу Вовчківської сільської ради.
Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись із новими надходженнями.

    

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (06.10.2017)
Переглядів: 78 | Рейтинг: 3.0/2
Вітаю Вас Гість