Новини

Головна » Статті » Події

9 ЖОВТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОШТИ

Напередодні професійного свята поштовиків, яке відзначається 9 жовтня працівники бібліотеки- філії села Вовчківці привітали сільських листонош з їхнім професійним святом.
Приємно усвідомлювати, що в час мобільного зв’язку та Інтернету поштовий зв’язок не втрачає свого значення, скорочуючи далекі відстані, зберігаючи тепло людського спілкування, приваблюючи населення доступністю, традиційністю та надійністю.

Професія листоноші - одна із нелегких, але потрібних людям. Щодня, незважаючи на погодні умови, листоноші вчасно приносять кореспонденцію адресатам, долаючи по декілька кілометрів за день.

Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще майбутнє. Скорочуючи відстані між людьми, вони несуть радість спілкування, сприяють об'єднанню людських сердець і доль.
Книгозбірня с. Вовчківці тісно співпрацює із поштовим відділенням. Вчасно доставлена періодика є запорукою якісного обслуговування користувачів бібліотеки.

У книгозбірні розгорнута постійно діюча експрес- виставка «Світ періодичних видань», де представлений широкий вибір газет та журналів.
Шановні працівники поштового зв'язку! Висловлюємо щиру подяку за Вашу роботу. Бажаємо щастя, благополуччя, доброго здоров'я та наснаги у нелегкій праці.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (09.10.2017)
Переглядів: 75 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість