Новини

Головна » Статті » Події

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ В. КЛІЧАКА «КОПАНА ГОРА»

7 жовтня у читальному залі Снятинської ЦРБ відбулася презентація книги «Копана гра» поета Василя Клічака.

Василь Клічак – уродженець с. Рудники Снятинського району. До уваги присутніх був запропонований хроніко-документальний фільм «Перлина Покутського краю», присвячений рідному селу автора. Сам автор виступив на завершення показу фільму, розповів про задум і написання віршів, що ввійшли до збірки, подякував присутнім за влаштоване свято.

Книга «Копана гора» - ювілейний збірник Василя Клічака. Тому, привітати ювіляра та його книгу прийшли: голова районної ради Іван Угрин, директор музею культури і книги Покуття Володимир Карий, директор Горішньозалучанської школи, поет Іван Оробець, літератор і журналіст Володимир Чипига, поет і журналіст Іван Грекуляк.

З вітальними словами на адресу автора виступили: голова районної організації товариства «Просвіта» Мирослав Попадюк, член спілки журналістів-краєзнавців Василь Харитон, директор літературно-меморіального музею М. Черемшини Руслана Кірєєва, член національної спілки письменників Іванна Стеф’юк.

Окрасою презентації був виступ співачки Параски Степанівни Заренчук, у виконанні якої прозвучали пісні «Мамина хата» та «Пісенна доля». Доповнила свято працівниця краєзнавчого відділу Снятинської ЦРБ Світлана Григорчук, яка зачитала вірші ювіляра. Василя Клічака прийшли привітати представники громад с. Джурів та Рудники, а також студенти КПДАТУ.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (09.10.2017)
Переглядів: 108 | Рейтинг: 5.0/3
Вітаю Вас Гість