Новини

Головна » Статті » Події

«УКРАЇНСЬКЕ ВІЙСЬКО: ШЛЯХИ СТАНОВЛЕННЯ»

Свято встановлене Указом Президента України від 14 жовтня 2014 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

Історія і сучасність України, української нації, українського народу – це вінець творіння Героїв України, котрі віддали всі свої сили та своє життя для добра українського народу, його свободи і держави, могутності і процвітання.

У переддень свята в читальному залі Снятинської ЦРБ розгорнуто виставку - хроноскоп «Українське військо: шляхи становлення», присвячену Дню захисника України та Українському козацтву.

Цей день – данина всім козакам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї Незалежності. Саме виникнення козацтва допомогло консолідувати українців в боротьбі проти численних ворогів. Суттєво вплинула на ввесь хід українських визвольних змагань ХХ ст. історія Січових Стрільців. Не можна не згадати і про Українську Повстанську Армію, яка воювала за  відродження і утвердження української держави.

Нині Україна переживає один із найскладніших періодів у своїй історії. Війна на Сході країни щодня забирає життя українських воїнів.

На виставці представлені матеріали, які розповідають про основні етапи розвитку військового мистецтва з давніх часів і до наших днів, про Збройні Сили нашої України, події в зоні АТО. Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті.

Запрошуємо всіх до перегляду даної виставки.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (11.10.2017)
Переглядів: 83 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість