Новини

Головна » Статті » Події

«ЗА УКРАЇНУ, ЗА ЇЇ ВОЛЮ, ЗА ЧЕСТЬ, ЗА СЛАВУ, ЗА НАРОД»

УПА – це армія народу,

УПА – вівтар самопожертв,

УПА – це битва за свободу

УПА – це воля або смерть.

УПА – героїв славних долі,

УПА – це дух святих стремлінь,

УПА – одвічний поклик волі

В ім’я грядущих поколінь.

УПА – це битва до загину,

УПА – краса святих звитяг,

І хто поліг за Україну,

Той вічно житиме в серцях.

У свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України та 75-ї річниці створення Української повстанської армії проводиться багато тематичних заходів. Дуже важливо у цей день вшанувати пам’ять тих, хто віддав життя за нашу незалежність і тих, хто сьогодні жертвує собою за мир і спокій у нашій державі.

Бібліотекарі Снятинської районної дитячої бібліотеки 13 жовтня провели урок мужності «За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ». Про боротьбу українського народу в ці часи розказала бібліотекар Лілія Садова.

Лихоліттями і муками прокотилися по українській землі і “розкуркулення”, і “колективізація” і голодомори, і знищення української інтелігенції. Друга світова війна, у вогні якої горіли борці за волю України — славні воїни ОУН - УПА, продовжувачі справи Українських Січових Стрільців. Ярослав Стецько, Степан Бандера, Роман Шухевич та багато інших провідників ОУН і міністри відновленої Української держави були відправлені в концтабори, розстріляні.

Діти ознайомилися з літературою бібліотечної виставки-перегляду «УПА – героїзм нескорених». Історичні книги висвітлюють героїчну боротьбу  воїнів УПА за українську самостійність, Соборну державу та постаті її визначних діячів. На їхньому прикладі повинно виростати нове українське покоління, якому будувати майбутнє життя нашої держави.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (13.10.2017)
Переглядів: 74 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість