Новини

Головна » Статті » Події

«БЕЗСМЕРТЯ КОЗАЦЬКОЇ ЗВИТЯГИ! ЗА УКРАЇНУ! ЗА ЇЇ ВОЛЮ! ЗА ЧЕСТЬ І СЛАВУ! ЗА НАРОД!»

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Важко переоцінити і те, що зараз відбувається на Україні, а саме подвиги наших українських солдат, воїнів, чоловіків, які на даний момент захищають суверенність та незалежність Батьківщини. Саме тому це свято таке важливе та актуальне сьогодні.

Саме до цієї дати в краєзнавчому відділі Снятинської ЦРБ діє книжкова виставка «Безсмертя козацької звитяги! За Україну! За її волю! За честь і славу! За народ!». На книжковій виставці представлені книги, які розповідають про історію України, про козацьку епоху, яка надзвичайно багата подіями і героями. Всі книги, які представлені мають велике значення як для учнів та студентів, так і для вчителів, викладачів вузів, науковців, всіх хто цікавиться історією України.

Запрошуємо Вас шановні книголюби переглянути та ознайомитись з виставковою літературою, яка допоможе Вам збагатити свої знання.

Сини Твоєї Батьківщини,
В них сила духу непоборна!
Козацтво - слава України,
Це гордість наша всенародна!

                                 Я. МельникЗавантажити :
Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (13.10.2017)
Переглядів: 243 | Рейтинг: 3.7/3
Вітаю Вас Гість