Новини

Головна » Статті » Події

ЖИТТЯ НА ВІВТАРІ СВОБОДИ

Ідуть роки, злетіло півстоліття,
Як у боях зродилася УПА.
Через Сибіри,тюрми, лихоліття
Вона до внуків наших поверта.

  У свято Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня, в Україні відзначають 75-ту річницю створення Української Повстанської Армії, День Українського козацтва і День захисника України. Покрова Пресвятої Богородиці –символ і оберіг України, запорізьких козаків. Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила українців, наше козацьке військо, учасників визвольних змагань, вояків УПА, надавала їм сил у боротьбі з ворогами.

   Славну когорту мільйонів героїв, загиблих у різні часи за соборність та волю України, вже у ХХІ столітті поповнили Герої Небесної Сотні та тисячі наших співвітчизників, які загинули за час неоголошеної війни на сході України.
Віддаючи шану героям, у стінах Вовчківської школи спільною молитвою і покладанням квітів відзначили подвиги воїнів Української Повстанської Армії.

   Учні школи своїми віршами та піснями вшанували пам’ять загиблих і вклонились живим ветеранам, учасникам бойових дій.
До святкування долучились працівники бібліотеки
–філії с. Вовчківці, ансамбль «Надія» під керівництвом директора будинку культури Галини Библюк, чоловічий гурт "Соколи" під керівництвом Галини Кобевко.


   У книгозбірні села Вовчківці проведено годину історичної пам'яті "Життя на вівтарі свободи" та представлено книжкову виставку "УПА - символ нескореності й волі", присвячену героям України. На виставці експоновані книги про історію України, про козацьку епоху, яка надзвичайно багата подіями і героями.
Наш з вами святий обов’язок – неухильно дотримуватися заповідей предків, берегти здобуте у важкій боротьбі і стати справжніми патріотами молодої держави – України.

    

    

    

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (17.10.2017)
Переглядів: 72 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість