Новини

Головна » Статті » Події

СЛАВА ВОЇНАМ УПА

   14 жовтня – особливий день. День, коли ми згадуємо і вшановуємо тих, хто стояв біля витоків становлення української держави; тих, хто силою нескореного духу гідно боровся за право називатися Українцем; тих, хто й досі відстоює цілісність нашої країни!

  Щороку, як тільки календарний поріг переступає жовтень, ми відзначаємо чимало важливих дат: День козацтва, День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці.

   14 жовтня 1942 року була створена УКРАЇНСЬКА ПОВСТАНСЬКА АРМІЯ (УПА), яка стала на захист мирного населення України від знущань німецької окупаційної влади. Цього року відзначається 75 – та річниця створення Української Повстанської Армії.

   В бібліотеці-філії для дітей с.Стецева організовано літературну виставку, на якій представлено нову книгу «Повстанський рух на Снятинщині». Бібліотекар розкрила зміст цього видання і запросила присутніх глибше знайомитись із книгами про героїчне минуле України.

   З нагоди відзначення свята, 13 жовтня в Стецівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено історично-літературну годину "Слава воїнам УПА", присвячену 75-ій річниці створення УПА та Дню захисника України. Тут поєдналося минуле і сучасне: патріотизм воїнів УПА та мужні і нескорені серця воїнів АТО.

   У заході взяли участь учні 9-А классу. Вони захоплююче розповіли про героїчні сторінки визвольних змагань українського народу. Вчитель предмету «Захист Вітчизни» Вакалюк Роман Васильович цікаво «перелистав» сторінки історії України, наголосивши, що боротьба УПА стала великою моральною перемогою нашого народу, символом незламності і нескореності його духу.  Присутні переглянули тематичне відео «Романс для Степана Бандери», а зі словами Божого благословення звернувся до присутніх о.Юрій.

    

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (17.10.2017)
Переглядів: 72 | Рейтинг: 4.2/5
Вітаю Вас Гість