Новини

Головна » Статті » Події

СВЯТА ПОКРОВА - ЗАХИСНИЦЯ УКРАЇНИ

   В час неоголошеної війни захист Батьківщини став справою всіх українців. Тому, День захисника України, який визначений вихідним днем, став всенародним святом, таким же значущим як Різдво, Великдень або День незалежності.

  14 жовтня - Покрова Пресвятої Богородиці, яка ще з давніх часів була покровителькою козаків. Тому природно, що цей день став днем Захисника України.

  Напередодні свята, 13жовтня, До дня Українського Козацтва  у бібліотеці-філії с. Красноставці відбувся літературний вернісаж, присвячений славетній історії козацтва «Свята Покрова - захисниця України». Книги представлені на вернісажі відобразили всі етапи розвитку Козацької держави, передвісниці Української держави.

  Збір громадськості 14 жовтня традиційно розпочався в центрі села. Молебень до Богородиці за Україну та її захисників був початком святкування цьогорічного Дня Захисника України.

  Перед односельцями з промовою виступив сільський голова Угрин М., який відзначив роль ОУН –УПА у створенні сучасної Української держави.

  Надзвичайно гарний виступ підготували школярі. Їх віршоване звеличення подвигу  воїнів – українців, що виборювали і нині виборюють славу та незалежність від різних загарбників, розчулило та викликало сльози у жителів села.

   Не залишив байдужими усіх присутніх вірш «Солдатська мати»,  який написала та прочитала Юлія Бигар. Вірш присвячений усім матерям, що втратили дітей під час війн.

   Зав. бібліотекою-філією приймав участь у підготовці та проведенні цього урочистого заходу та  поминанні всіх померлих за волю та незалежність нашої країни. Його розповідь про «Нескорених героїв АТО» відкрила перед односельчанами  болючі проблеми нашої армії та вшанувала героїзм військовослужбовців. Ці люди зробили Україну незламною та гордою. Їхній досвід та бойовий дух викликають вдячність співвітчизників, захоплення союзників і страх у ворогів. А пам’ять про наших загиблих героїв – назавжди залишиться у серці кожного з нас. Їхній подвиг ми ніколи не забудемо. Тому вшановуємо усіх, хто віддав своє життя за Україну нашою небайдужістю та  приносим щиру вдячність усім військовослужбовцям за героїзм і мужність, самопожертву і звитягу, патріотизм і вірність в охороні свого народу.

  

  

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (17.10.2017)
Переглядів: 66 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість