Новини

Головна » Статті » Події

ЖИВА ЛЕГЕНДА СЬОГОДЕННЯ

Не залишай рідна доле,

Мене сиротою.

Не залишай на чужині.

З долею чужою.

В. Северин

   14 жовтня минає 75 років з часу створення УПА. Але й сьогодні величезний подвиг Української Повстанської Армії залишається джерелом патріотизму та великої віри у свої сили.

   У Величне свято - день Покрови Пресвятої Богородиці, завідуюча бібліотекою Надія Богданівна з квітами та подарунком завітала привітати з 75-ою річницею УПА односельчанку, учасницю визвольних змагань – Равлюк Софію Онуфріївну, яка є живою легендою тих подій. За горнятком запашного чаю, пані Софія розповіла, що народилася в с. Орелець 25 вересня 1926 року. «Важко говорити на цю тему, бо надто багато бруду вилито на цю важку й нерівну боротьбу, щоб зганьбити саму ідею визволення, за яку боролася УПА», - сказала Софія Онуфріївна. На даний час, цій тендітній Софійці, як називали її побратими, 91 рік. Я знаю цю жінку як добру людину, розумну, працьовиту, вона завжди прийде на допомогу тому, кому вона буде необхідна. Співрозмовниця закликає молоде покоління не повторювати помилок прадідів, відкинути особисті інтереси заради щастя України. Пам’ятати, що від кожного Вашого кроку залежить майбутнє Ваше, Вашого народу.

  Також в бібліотеці діяла книжково-ілюстративна виставка: «УПА-історія нескорених» для широкого кола читачів, на якій представлені документи, книги, ілюстровані матеріали, що розкривають історію УПА та її героїв. На заході були присутні активні користувачі бібліотеки, учні школи, учителі, бо український читач має виховуватись на патріотичних традиціях: звитязі Запорізького козацтва, Січових Стрільців, вояків УПА, тоді Україна буде міцною державою, а народ - щасливим і багатим.

   Вітаю всіх своїх читачів з нагоди 75-ої річниці УПА, свята Пресвятої Богородиці, Дня Захисника Вітчизни та Дня Козацтва.

   Козацького всім здоров’я, довголіття на многії і благії літа.

    

   

    

 

 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (17.10.2017)
Переглядів: 61 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість