Новини

Головна » Статті » Події

ЕКСКУРСІЯ ДО БІБЛІОТЕКИ «ПЕРШИЙ РАЗ ЗАВІТАЛИ МИ ДО ВАС»

Книга - це один з головних засобів навчання, розвитку та духовної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв та традицій.
Читати систематично й осмислено дітей навчають в школі, а бібліотека допомагає залучати людей до читання, пропагує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень у дітей. Книгозбірня приділяє увагу пошуку активних форм популяризації та пропаганди літератури, які забезпечують формування у дітей та школярів щоденної потреби в читанні книг.

    Саме з цією метою 20 жовтня в бібліотеці – філії с. Красноставці було організовано пізнавально - оглядову екскурсію під назвою «У світі чарівних книг». До бібліотеки завітали маленькі гості: діти старшої групи ДНЗ «Віночок»  разом зі своїми вихователями: Бигар Юлією, та Проданюк Ольгою.

     Діти з цікавістю розглядали книги. Бібліотекар захоплююче розповідав про книгозбірню, про її значення та місце в житті кожної дитини. Дівчатка та хлопчики уважно слухали, запитували, розповідали про цікаві для них казочки, які їм читали їхні батьки. Гамірно та шумно було у бібліотеці. Всі діточки проявили неабияке зацікавлення.

   Бібліотекар провів зустріч весело та змістовно. Розповідь про бібліотечне життя розпочалася зі знайомства з дитячою книгою «Про Ведмедика, який  не хотів спати у барлозі». Знайомство малечі з бібліотекою виявилося новим, невідомим: стелажі з книгами, різноманітні дитячі енциклопедії, безліч казок, журналів та іграшок.

Діткам дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких користувачів, які не хотіли виходити з бібліотеки без книжок.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (25.10.2017)
Переглядів: 84 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість