Новини

Головна » Статті » Події

«ЗОЛОТА БУЛАВА. ДУХОВНИЙ КОД ТРИПІЛЛЯ, УКРАЇНИ І ЄВРОПИ»

В Снятинській районній бібліотеці 26 жовтня відбулася зустріч з письменником Хитруком Василем, автором книг «Золота булава. Духовний код Трипілля, України і Європи» (К.: «Сучасний письменник»), «Короткий енциклопедичний, етимологічний словник українознавця і слов’яноведа» (Косів «Писаний камінь») перекладачем Ілара Харука «Веда Велеслава».

Народився п. Василь в с. Великі Трояни, що на Поділлі зараз проживає в зелених Карпатах. Він культуролог, літературознавець, філософ, українознавець, член Національної спілки письменників України. Його вважають руйнівником стереотипів історії Українського народу.

У спілкуванні з учасниками заходу автор розповідав про особливості та унікальність української мови, вірувань українців. Спонукав до більш глибшого вивчення історії рідного народу.

«Українці, зрештою – це нація однієї з найглибших на земній кулі за звичаєво-народних орійських традицій, носій стародавньої культури Священного слова і слов’яно-індоєвропейського, ведичного у своїй основі, релігійного духа Любові та Добро-Дійства, етнознавчості, науки, ремесел і винаходів та високої внутрішньої духовності».

Хитрук Василь «Золота булава. Духовний код Трипілля, України і Європи».

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (27.10.2017)
Переглядів: 185 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість