Новини

Головна » Статті » Події

УРОК - МАНДРІВКА «АЗБУКА ЕКОНОМІЇ»

Напевно кожного з дитинства батьки привчали до економії, однак мало кому відомо, що існує навіть свято, присвячене раціональному розподілу коштів. Це Міжнародний день економії, який відзначається 31 жовтня.

Саме цього дня у багатьох навчальних закладах по всьому світу проводяться спеціальні уроки з навчання дітей економії. Все вірно – привчати до бережливості та вмінню економити треба ще з малку. Працівники сектору соціокультурного забезпечення користувачів завітали до дошкільного навчального закладу «Золотий ключик» з уроком – мандрівкою «Азбука економії», щоб поспілкуватися з малечею та розповісти їм, що бережливість з дитинства є запорукою успішного майбутнього.

Бібліотекарі озвучили фразу знаменитого мультяшного багатія-селезня Скруджа Макдака «Зекономлений пені – все одно, що зароблений»,  народне прислів’я «Копійка гривню береже» та німецький жарт «Німці не заробляють грошей – вони їх економлять».

Працівники сектору продемонстрували відеоролик із серії «Уроки Тітоньки Сови», з якого діти дізналися, що економити потрібно не тільки гроші, а й воду, світло, бережливо ставитись до речей, майна. А також поважно відноситись до свого здоров’я, берегти час, шанувати дружбу, любов та своє чесне ім'я.

Окремою зупинкою мандрівки у країні економії стало бережливе поводження з  книгою, яка дала змогу пригадати основні правила поведінки з друкованим джерелом знань.

Під час обговорення побаченого і почутого малеча зрозуміла, що бути ощадливим і бережливим, не означає бути скупим і жадібним.

Словом, Міжнародний день економії придуманий не просто так. У цей день варто згадати про економію і порадити своїм близьким більш раціонально витрачати сили та кошти.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (01.11.2017)
Переглядів: 97 | Рейтинг: 5.0/4
Вітаю Вас Гість