Новини

Головна » Статті » Події

«СВЯТО УКРАЇНСЬКОЇ КУХНІ»

Українська кухня – дивина,

Фантазії та мрії …

 Її витворюють, кують

Маги, чародії.

Україна славиться своєю національною кухнею, яка створювалася протягом століть. Вона багата на традиції, вирізняється розмаїттям страв та їх високими смакови­ми й поживними властивостями. Борщі і пампушки, вареники і галушки, ковбаси і печеня, напої з фруктів і меду відомі в усьому світі. У кожній частині України є своя особлива страва, яка вирізняє її серед інших.

Прекрасного недільного дня в бібліотеці-філії с. Орелець юні користувачі вирушили в незабутню кулінарну мандрівку «Свято української кухні». «Це була не просто подорож, а кулінарна пригода»,- сказала Надія Богданівна.

Смачна наша українська кухня, щедра, як душа нашого працьовитого народу. З розповіді діти дізналися багато цікавого про українські страви. З гри-вікторини «Чарівний горщик» користувачі витягували завдання: за фотографіями юні користувачі відгадували українські страви.

Всі присутні ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою «Українська традиційна кухня», на якій було розгорнуто книги по кулінарії. Особливо цікавою була книга Дарії Цвек «Солодке печиво».

Вже стало доброю традицією популяризувати українську кухню в стінах книгозбірні с. Орелець. Під керівництвом зав. бібліотекою-філією діти готували гуцульський банош. Свою страву діти прикрашали бринзою, грибами та, традиційно, шкварками. На закінчення зустрічі всі учасники ласували гуцульським баношем.

Сподіваємося, що Вам було цікаво послухати про українську кухню. Всі присутні дізналися багато нового для себе про кулінарні традиції рідного краю й обов’язково спробують готувати самі.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (01.11.2017)
Переглядів: 130 | Рейтинг: 5.0/4
Вітаю Вас Гість