Новини

Головна » Статті » Події

«ПАРИЖ… МІСТО, ОВІЯНЕ ЛЕГЕНДАМИ»

У бібліотеці – філії села Завалля проведено інтелектуальну гру: « Як ми знаємо Францію?», «Париж – що цікавого?». Працівник бібліотеки разом з присутніми поринули у віртуальну подорож. Париж – місто багатонаціональне і багатокультурне, яскраве і живе. Тут є своя особлива атмосфера. Закохані парочки на пікніку в парках; елегантні мадам із собачками, запах свіжих круасанів, авангардні виставки і захід сонця над Сеною… Це одне із міст, які потрібно смакувати повільно, не поспішаючи.

Що цікавого подивитись в Парижі? Діти відгадували по фото – картинках, що там зображено. Присутні дізналися з розповіді бібліотекара про: Ейфелеву Вежу, Тріумфальну арку – побудовану на площі Шарля де Голя від неї в різні боки розходяться 12 проспектів, найвідоміший із яких – Єлесейські Поля, Собор Норт Дам де Парі, найбільш відвідуваний музей Європи – Лувр,  храм святого серця – Базиліка Сакре-Кер, національний центр мистецтва і культури –Центр Помпіду, Будинок інвалідів, збудований за наказом короля Людовіка-Сонця як притулок для ветеранів війни, Люксембурзький сад – улюблений парк парижан, Версаль, Діснейленд.   

У бібліотеці діяла книжкова виставка – екскурсія: «Париж… Місто, овіяне легендами». Захід дав можливість поринути у світ мрій.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (02.11.2017)
Переглядів: 81 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість