Новини

Головна » Статті » Події

«ЛЮДИНА ЩЕДРОЇ ДУШІ І ВЕЛИКОГО СЕРЦЯ»

Людина високого злету, працьовита і наполеглива – Василь Козьмик. Народився у с. Белелуя  В. Козьмик професор, фізик та педагог. Закінчив Белелуйську восьмирічну та Снятинську середню ім. В. Стефаника школи. Поступив до Чернівецького державного університету, який успішно закінчив по спеціальності «Фізика». Працював учителем фізики Банилівської середньої школи Вижницького району Чернівецької області, а згодом вчителем математики Белелуйської восьмирічної школи.

У 1976-1979 рр. навчався в аспірантурі на кафедрі фізики твердого тіла при ЧДУ, після чого захистив дисертацію. Кандидат фізико-математичних наук. Працював молодшим та старшим науковим співробітником, асистентом, доцентом. У 1991 вступив до Української Республіканської партії, входить до проводу Чернівецької обласної організації. Член ОУН. Депутат Чернівецької обласної ради. Голова Буковинського православного братства. Член Національної Спілки журналістів України.

З нагоди ювілею, 4 листопада, виповниться 70 – років науковцю, політичному та громадському діячу Василю Козьмику. В краєзнавчому відділі Снятинської ЦРБ  оформлена книжкова  виставка «Людина щедрої душі і великого серця» на якій розгорнуто книжкові та періодичні видання. В газетах різних рівнів часто друкуються статті В. Козьмика на злободенні теми.

Тож хай  щастить і в житі і на ниві науки.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (03.11.2017)
Переглядів: 115 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість