Новини

Головна » Статті » Події

«А Я ОБРАВ НЕЛЕГКЕ РЕМЕСЛО. ШУКАТИ СЛОВО СКАРБОМ ТАЄМНИЧИМ»

Андрій Малишко – поет могутнього ліричного обдарування. Реалії, людські долі, картини природи, екскурси в історію, проблеми і конфлікти доби – усе це постає в його поезії у сприйманні яскравої, пересічної особистості. Світ, пропущений крізь серце й розум людини з неординарним світобаченням, власними уподобаннями, ціннісними критеріями – соціальними й художніми.

Творчість Андрій Малишка розвивалася в річищі української народнопісенної традиції. Мабуть, тому його поезії, ніколи не втрачаючи з народною творчістю цього прямого зв’язку, так легко спромоглися встановити й зворотній. Десятки творів Малишка буквально «пішли в народ» і, «покладені на музику», стали воістину народними піснями.

14 листопада виповнюється 105 років від дня народження відомого поета. З нагоди цієї дати, для ширшого ознайомлення із творчістю Андрія Малишка, на дорослому абонементі Снятинської ЦРБ  представлено виставку-персоналію «А я обрав нелегке ремесло. Шукати слово скарбом таємничим». На ній експонуються всі збірки поезій, що видавалися в різні роки. До уваги користувачів представлені кращі твори поета, що входять до «золотого фонду» духовних цінностей українського народу.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (14.11.2017)
Переглядів: 45 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість