Новини

Головна » Статті » Події

«ГЕРОЇ ЗАВЖДИ ПОМІЖ НАС»

На Майдані життя б’ється серце надії!

На Майдані життя стали доньки й сини!

Україно моя, чи здобудеться мрія,

За яку свою кров ми в цей день пролили…

Оксана Шпирко

Українська революція кінця 2013-го – початку 2014 років, яка дістала назву Євромайдан, є унікальним, раніше не баченим у світі явищем, що виражена у мирному народному спротиві. Саме на Майдані народилася нова українська нація, високоідейна, готова стояти до кінця, навіть віддати життя у святій боротьбі за достойне майбутнє рідної землі.

19 листопада завідуюча книгозбірнею с. Орелець Надія Богданівна завітала до односельчанина Федюка Миколи, який був учасником подій Революції Гідності на зустріч-інтерв’ю. «Революція Гідності стала для кожного з нас своєрідним мірилом порядності і честі, розуміння свого місця у житті і суспільстві. Гідно поступили ті, хто у ту ніч біг – поспішав на Майдан, знаючи що там доведеться глянути в очі смерті, гідно поступали ті чоловіки, які ледь прикрившись легким дерев’яним щитом, бігли рятувати всіх, хто вже стікав кров’ю на Інститутській, Європейській, Прорізній, інших київських провулках»,- сказав Микола Федюк.

До Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні Орелецька бібліотека-філія підготувала виставку-експозицію у вітринному просторі «За Європейську країну». На виставці представлені книги з фонду бібліотеки, які допоможуть розкрити феномен Євромайдану. Пропоновані видання розраховані на різні вікові категорії читачів та не залишать байдужими жодного з них. У книгах досліджується і документується Майдан: як історична подія, набір спільних цінностей, приклад самоорганізації і як художнє явище.

Імена новітніх Героїв уже назавше вкарбовані в серцях українців, а пам'ять про них, бійців Небесної сотні, нагадуватиме нам про відвагу тих, хто поклав свої життя за нашу свободу. Вічна слава Героям в ім’я нової і воскреслої України!

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (20.11.2017)
Переглядів: 256 | Рейтинг: 5.0/3
Вітаю Вас Гість