Новини

Головна » Статті » Події

УЖЕ НІХТО НЕ ЗНИЩИТЬ УКРАЇНУ. В ТОБІ, В МЕНІ, У КОЖНОМУ ІЗ НАС

…Мамочко, вибач за чорну хустину,

За те, що віднині будеш сама.

Тебе я любив. I любив Україну

Вона, як і ти, була в мене одна.

Оксана Максимишин «Корабель»

Ми назавжди увіковічимо їх імена на сторінках історії України, у серцях та у наших спогадах. Небесна Сотня – це безцінний дар Бога. Він дав світле життя тим мужам, які загинули за свою Батьківщину. Він наділив їх мужністю і безмежним героїзмом. Після смерті у людині є два шляхи – рай або пекло. Чисті і ясні душі відлітають до небесних врат, до світу духовності, до світу Божого. Туди відлетіли і наші Герої, там і спочивають з миром…

21 листопада, у День Гідності та Свободи, відбулося урочисте відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні, що у центрі міста. У такій урочистій події взяли участь громада міста та всі небайдужі. Захід присвячений буремним подіям 2013–2014 років.

З нагоди цієї дати в краєзнавчому відділі Снятинської центральної районної бібліотеки розгорнуто тематичну поличку «Уже ніхто не знищить Україну. В тобі, в мені, у кожному із нас». На виставці представлені твори, які відображають події на Майдані підчас Революції Гідності. «Революція гідності» не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, а і показала важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас.

Україна має пам’ятати….

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (22.11.2017)
Переглядів: 244 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість