Новини

Головна » Статті » Події

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ «ДО УКРАЇНИ СЕРЦЕМ ПРИХИЛЮСЬ»

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року.

У цей важливий для українців день снятинчани зібралися на відкритті пам’ятника Героям Небесної Сотні, щоб віддати належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави.

Працівники Снятинської районної бібліотеки долучилися до заходів, що проводилися з нагоди Дня Гідності і Свободи, побували на відкритті пам’ятника та на урочистостях у районному будинку культури.

Працівники сектору соціокультурного забезпечення користувачів Снятинської ЦРБ підготували експрес – інформацію «До України серцем прихилюсь». Бібліотекарі ознайомили снятинчан з ТОП – 15 українських книжок про Євромайдан. Адже, не залишили без уваги революцію й письменники. Ще за часів подій Майдану українські митці працювали над створенням тематичних літературних творів, аби жодна година важливого періоду в житті України не залишилася забутою. Тож вже після 20 лютого почали виходити в світ нові книжки про Євромайдан.

Лідером серед 15-ти найкращих українці вважають Оксану Забужко з її «Літопис самовидців: дев’ять місяців українського спротиву». До списку популярних авторів ввійшли: Антін Мухарський, Олег Виноградов, Дмитро Савченко, Михайло Слабошпицький, Василь Карп'юк, Роман Савчак, Крістіна Бердинських і Христина Лукащук.

Коли говорять гармати, музи мовчать. В Україні ж події Майдану стали революцією духу, тому музи не мовчали, а оперативно вторили гарматам.

Снятинська районна бібліотека приєднується до вшанування Дня Гідності! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб!

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (22.11.2017)
Переглядів: 163 | Рейтинг: 5.0/4
Вітаю Вас Гість