Новини

Головна » Статті » Події

ГІДНІСТЬ, ЯКУ НЕ МОЖНА ЗАБУТИ

21 листопада у нашому календарі - це дата утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI ст. Це день вшанування патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року (свято Свободи) та в листопаді 2013 - лютому 2014 років (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки історії України. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В людей прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашності та самосвідомості.

У селі Красноставці пам’ятають та шанують ці події, адже багато односельчан були учасниками Революції. Тому, в ці дні учителі місцевої школи разом з учнями вшанували пам'ять про події далекого 2004 та 2013-2014 років. Завідуючий бібліотекою - філією у своїй промові перед школярами виокремив  жертовність протестувальників, які віддали найдорожче що мали - своє життя.

Майдан триває ще й досі. У нелегкий час, який зараз, на жаль, панує в країні, хоробрі та сильні духом захищають територіальну цілісність України. Наші військові є втіленням справжньої свободи – без компромісів та меж. Вони – живий приклад героїзму, сплав холодного розуму та палких сердець.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (23.11.2017)
Переглядів: 61 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість