Новини

Головна » Статті » Події

ГОЛОДОМОР: ВІДКРИЙ СВІТОВІ ПРАВДУ

Страшне число у нелюдській напрузі

Пропалює світи до глибини

У тридцять три розіп’ято Ісуса

У тридцять третім на земному крузі

Розіп'ято мільйони без вини.

Пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано кривавим і чорним. Найтрагічнішою сторінкою історії нашого народу є Голодомор.

25 листопада Україна відзначала 85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років…

Мільйони синів і доньок України, мільйони невинних людей, мільйони наших рідних і близьких були без жалю винищені голодом. Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. І тому варто робити все, щоб нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

До дня пам’яті жертв Голодомору в селі Вовчківці спільно з місцевою владою та громадою села у фойє школи настоятель храму отець Іван провів поминальну панахиду, а в книгозбірні села проведено вечір- реквієм "Голодомор: відкрий світові правду" . Ведучі заходу ознайомили присутніх із трагічними сторінками тих страшних подій української історії. Для користувачів бібліотеки було презентовано медіа-виставку «Голгофа голодної смерті», на якій представлені архівні документи, ілюстровані матеріали та спогади очевидців тієї страшної трагедії та ознайомлено з книжковими виданнями, в яких міститься інформація про страшні роки Голодомору в Україні. Наприкінці заходу із запаленою свічкою вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання.

Смуток огортає душу, коли вчитуєшся й осмислюєш рядки прочитаної книги, вислуховуєш, сповнені печалі, розповіді очевидців Голодомору, створеного в Україні. Але правду про це повинні знати всі, якою б гіркою вона не була.

Хай же пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам сили й волі, мудрості та наснаги для зміцнення власної держави на власній землі!

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (27.11.2017)
Переглядів: 109 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість