Новини

Головна » Статті » Події

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СУБСИДІЇ ЖИТЕЛЯМ С. БЕЛЕЛУЯ

З 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. На основі змін, органи соціального захисту населення провели перепризначення субсидій на наступний рік та розрахували її розміри на літній період, а з жовтня - розрахують на новий опалювальний сезон.

Бібліотека-філія с. Белелуя, в рамках Програми співпраці з органами місцевого самоврядування – 2017, на прохання керівництва Снятинської районної державної адміністрації постійно проводить роз’яснювальну роботу про нові правила нарахування субсидій. Зав. бібліотекою-філією с. Белелуя пояснює односельчанам спосіб розрахунку субсидій та хто має на них право. Консультації проводяться у зручному для населення місці і в зручний час.

Людей особливо цікавили такі питання: Чи потрібно повторно подавати заяву і декларацію про доходи? Чи збільшується соціальна норма для непрацездатних? Чи закуп на 50 тис. грн. впливає на одержання субсидії? Що робити, якщо є заборгованість за комунальні послуги? За який період враховують дохід? Про що необхідно повідомляти органи соцзахисту? Яких документів потрібно для подачі  заяви на субсидію?

Субсидії можуть нараховуватися із затримкою, але це є нормальним явищем. Зекономлені гроші користувачі отримають, скоріш за все, під кінець року.

Зав. бібліотекою-філією Ольга Пасинюк, хоча і не є фахівцем, але, за словами односельчан, надавала  багато корисної інформації.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (01.12.2017)
Переглядів: 192 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість