Новини

Головна » Статті » Події

АКЦІЯ " ОБЕРИ ЗДОРОВ"Я - ОБЕРИ ЖИТТЯ "

Ні! Зупиніться! Не вірте!

Світло не знищить пітьма!

Серце на зустріч любові розкрийте –

Людина свій шлях обирає сама!

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Це попередження всім про болючу рану суспільства - СНІД, який виник наприкінці ХХ століття. І прикро те, що ми, як і багато років тому, не хочемо повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного. Відкрити очі на глобальну проблему людства, достукатися до серця кожної людини та нагадати про небезпеку і профілактику небезпечної хвороби намагалися працівники бібліотеки-філії села Вовчківці. В рамках акції "Обери здоров’я - обери життя" в книгозбірні проведено з старшокласниками годину запитань та відповідей «Чи можна вберегтися від СНІДу», а також серед користувачів відбулося анкетування для опитування щодо обізнаності з питань ВІЛ/СНІДу, та ознайомлено присутніх з історією виявлення вірусу імунодефіциту людини , який уражає імунну систему людини та призводить до захворювання на СНІД, про шляхи його поширення та наголосила на тому, що зараз, як ніколи, необхідно бути відповідальним за свою поведінку і вести здоровий спосіб життя.

Користувачі бібліотеки відкрито висловлювали власні бачення даної проблеми та переконалися, що найкращі методи профілактики СНІДу - це обізнаність про захворювання, здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах, зробити усе можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких від цієї страшної інфекції.

Адже здоров'я – це одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров'я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.

Для користувачів представлена книжкова виставка «СНІД: людство під знаком біди». на якій представлені книги, матеріали періодичних видань та буклети для юнацтва.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (01.12.2017)
Переглядів: 52 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість