Новини

Головна » Статті » Події

«ВСЕ НОВЕ - ДЛЯ ВАС!»

Важко уявити світ, в якому немає книги. До неї ми звикли з самого дитинства, вона розкривала перед нами дивовижні таємниці життя та давала корисні поради у важку хвилину, вчила нас розуміти самих себе.

Найважливіше призначення книги – зберігати знання, накопичені віками, і передати їх наступним поколінням. Книзі ми завдячуємо тим, що й сьогодні можемо насолоджуватися шедеврами давньої літератури. Як писав І. Франко:

Книги - морська глибина, Хто в них пірне аж до дна, Той, хоч і труду мав досить, Дивнії перли виносить.

Спілкування з книгою допомагає людині розвиватися та вдосконалюватися. Книга, написана багато століть назад, допомагає нам пізнати світогляд і мислення наших далеких предків, розкриваючи тим самим секрети людської сутності. Завдяки книгам ми можемо прослідкувати еволюцію світогляду людини, суспільного устрою, етичних норм. Книги зберігають всю відому історію нашого існування на Землі.

На святкові дні Ви не залишитесь без новинок! В краєзнавчому відділі Снятинської ЦРБ розгорнута  книжкова виставка нових надходжень «Все нове - для Вас!». Пропонуємо Вашій увазі нові книги сучасних українських письменників, історико-документальні видання про процеси та події із приходом на Західну Україну Червоної армії, матеріали про УПА, альбоми про Гуцульські вишивки Карпат, твори відомих світових авторів, краєзнавчий збірник історико-краєзнавчого об’єднання «Моє місто – 10 років» та багато іншої літератури чекають на свого користувача.

Завжди раді бачити Вас у Снятинській ЦРБ.Завантажити :
Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (05.12.2017)
Переглядів: 82 | Рейтинг: 5.0/3
Вітаю Вас Гість